- Ameryka Północna (103)
- Stany Zjednoczone (87)
- Kanada (16)
- Ameryka Środkowa (48)
- Meksyk (48)
- Ameryka Południowa (11)
- Brazylia (11)
- Australia i Oceania (20)
- Azja (447)
- Tajlandia (59)
- Malezja (3)
- Birma (Myanmar) (52)
- Kambodża (250)
- Indonezja (11)
- Singapur (6)
- Izrael (8)
- Zjednoczone Emiraty Arabskie (3)
- Oman (26)
- Sri Lanka (24)
- Turcja (10)
- Afryka (19)
- Europa (439)
- Hiszpania (Katalonia) (7)
- Hiszpania (27)
- Włochy (29)
- Wielka Brytania (4)
- Francja (15)
- Polska (286)
- Niemcy (11)
- Czechy (10)
- Grecja (36)
- Cypr (16)
- Off-topic
- Wszystkie
Dzielnica Greenwich Village
Sławna Greenwich Village, inaczej West Village lub w skrócie the Village - w XVIII wieku była osobną wsią, stąd obecna nazwa.
Greenwich Village obejmuje również Christopher Street i pub "Stonewall Inn", czyli teren, na którym wybuchły w 1969 tzw. Stonewall riots – zamieszki, które dały początek ruchowi wyzwolenia gejów (Gay Liberation Movement). Nazwa "The Village" wkrótce stała się powszechną nazwą gejowskich dzielnic w innych miastach (stąd też wziął swoją nazwę gejowski zespół The Village People).
Jednym z fenomenów współczesnego Nowego Jorku jest tworzenie terenów rekreacyjnych w miejsce bezużytecznych i zapuszczonych obiektów dawnej działalności miasta.
Przykładem jest wielokilometrowy park wzdłuż rzeki Hudson, który powstał w m.in. w miejsce dawnych doków portowych. Stworzono wspaniały teren dla rowerzystów, biegaczy, joggerów i innych amatorów sportów indywidualnych.
Na końcu Christopher Street w Greenwich Village, w ramach Hudson River Park - na nabrzeżu rzeki Hudson na Manhattanie, jest Christopher Street Pier.
To zadbane molo ma powierzchnię trawiastą, wiele ławek i ogromny baldachim na końcu. Każdej wiosny, na Pier 45 odbywa się festiwal, w tym m.in. muzyki, sztuki i rzemiosła, gry terenowe i specjalne zajęcia dla dzieci; to tylko jeden z wielu wydarzeń specjalnych, które odbywają się na molo w ciągu całego roku. Przez większość dni, jednakże, nowojorczycy kierują się do parku na piknik na murawie lub spacer nad wodą.
Kiedyś było to miejsce działalności przy nabrzeżu rzeki Hudson – nowojorskiej linii wodnej, które ulegało fizycznej ruinie aż do lat 80. XX w. i stało się miejscem potajemnych spotkań gejów.
Od czasu odnowienia i otwarcia parku przy rzece Hidson, molo utrzymało swoją rolę jako naturalne miejsce grupowania się młodych gejów z Nowego Jorku.